İş Yerinizde

bulunduruyor musunuz?

Refleks OSGB

Firmalarımızın  “iş sağlığı ve güvenliği” ile ilgili tüm yükümlülüklerinde rehberlik eder. 

Hizmetlerimiz

İŞ SAĞLIĞI HİZMETİ

Mesleğine saygı duyan, insana önem veren sağlık ekibimiz, çalışanları, meslek hastalıkları ve iş kazalarından koruma yanında, daha sağlıklı daha güçlü ve mutlu bireyler haline gelmeleri için desteklemektedir.

DANIŞMANLIK

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Asbest Söküm Uzmanlığı, Çevre Danışmanlığı, Lpg Sorumlu Müdürlük, Risk Analizi ve Değerlendirme Raporu, Patlamadan Korunma Dokümanı, Acil Durum Eylem Planı, Acil Durum Krokisi, Yüksekte Güvenli Çalışma Eğitimi, Acil Durum Müdahale ve Yangın Eğitimi, Temel İSG Eğitimi, İlkyardım Eğitimi, Acil Durum Tahliye ve Tatbikatı, Yangın Söndürme Tatbikatı, Periyodik Teknik Kontroller, İşyeri Ortam Ölçümleri

İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETİ

Refleks OSGB, bünyesinde bulundurduğu deneyimli İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleriyle, işyerlerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde belirlediği çözüm önerileriyle işverenlerin yasal yükümlülükler hakkında bilgilenmesi, iş kazaları ve meslek hastalıklarının en aza indirilmesi, güvenli bir çalışma ortamının tahsis edilmesi konularında etkin rol oynamaktadır.

MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

Sizlerin ve değerli çalışanlarınızın sağlığını önemsiyor ve bu konuda kendimizi geliştiriyoruz. Bu kapsamda bakanlık tarafından yetkilendirilen Mobil Sağlık Aracımızla, çalışanlarımızın hastane ya da baksa sağlık kuruluşuna gitmeden işletmenize gelerek, uzman doktor ve sağlık personellerimizle gerekli sağlık taramaları ve testleri (kan testleri, akciğer filmi, göz sağlık taraması, hepatit, ekg, solunum testi, tetanoz ve diğer aşılar gibi) titizlikle yapılmaktadır. Sizlerin ve kıymetli çalışanlarınızın sağlığı bizler için önemlidir.

Neler Yaptık

0

Mutlu Müşteri

0

Risk Değerlendirmesi

0

Acil Durum Planı

0

Eğitim Katılım Belgesi

Online Hizmetler

TEHLİKE SINIFI ÖĞRENME

Nace kodunuz ile işyeri tehlike sınıfınızı öğrenebilirsiniz.

HİZMET SÜRESİ HESAPLAMA

İsg Hizmet sürenizi hesaplayabilirsiniz.

İSG - KATİP SİSTEMİ GİRİŞ

İsg hizmetlerini takip edebilirsiniz.

MEVZUAT VE YÖNETMELİKLER

isg mevzuatı ile ilgili güncel belgelere ulaşabilirsiniz.

Sizinle, Sizin İçin Çalışmak İstiyoruz

Sizi de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. Şimdi bize katılmak için arayın…

Görüşmeyi Başlat
Canlı Destek
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?