Refleks OSGB

İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları Politikası

Şirketimizin ve ülkemizin gelecekteki başarılı çalışanlarını yetiştirmek ve yetenekli kişilere, karşılıklı saygıya,güvene ve bilgiye dayalı verimli çalışabilecekleri bir ortam sağlayarak, hem yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz, hem de bireysel gelişimlerinizi sürdürebileceğiniz imkanları sizlere sunmak düşüncesindeyiz.

Ortak Değerlerimiz

– İşi sahiplenme; Tüm personelimizin yaptığı işin olumlu ve olumsuz sonuçlarının bilincinde olması, yapılan faaliyetlerin, sadece personelin kendisine yada firmaya değil ülke ekonomisine ve çağın standartlarına da etki edeceğinin farkında olunmasıdır.

– Güvenilir ve dürüst olmak; Hiç şüphe yok ki huzurlu bir ortamda çalışmak için en önemli nokta karşılıklı duyulan güvendir.

– Katılımcı ve paylaşımcı olmak; Takım ruhu ve dayanışma anlayışına sahip insanların bir arada ve verimli çalışabilmelerinin yolu yüksek bir katılım ve paylaşım oranında saklıdır.

– Yaratıcı ve yenilikçi; Hep bir adım sonrasını düşünen, çözüm üretilebilen ve global bakış açısına sahip olmaktır.

– İç ve dış müşteri duyarlılığı olan; İşletme içinde çalışma arkadaşları ve işletme dışındaki müşterilerimizin şikayet ve önerilerine açık olmaktır.

– Esneklik; Değişken koşullara uyum sağlayabilmektir.

– Zamanı Kullanabilme ; Hedefe ulaşmanın ana temelinin iyi bir planlamadan geçtiğinin bilincinde olmaktır.

– Kendini geliştirme; Personelin yaptığı işin, öncesi ve sonrasını bilebilme isteği ve bu doğrultusunda tüm araştırma, geliştirme, eğitim ve öğrenimin sınırsızlığı ilkelerine açık olmaktır.

– Dinamik; Günümüzde maliyeti en yüksek değer olan zamanın, hızlı ve ekonomik kullanalarak maksimum verimin sağlanmasıdır.

– Liderlik; İnsanın kendisini ve çevresindekileri yönetebilme ve analitik düşünebilme kabiliyetidir.

Görüşmeyi Başlat
Canlı Destek
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?