Hakkımızda

Refleks OSGB,

kuruluşundan bu yana iş sağlığı ve güvenliği alanında birçok sektörde hizmet vermiş ve bu doğrultuda yenilikçi ve aktif kadrosuyla ilerlemeye devam eden bir kuruluştur.

Amacımız, öncelikle hizmet verdiğimiz tüm işletmelerde iş sağlığı ve güvenliği kültürünün temellerini atmak ve bu temeller üzerinde mevzuata uygun düzenlemeler yapmak, uygulanabilir çözümler üretmek, dokümantasyon oluşturmak ve en önemlisi tüm bu süreçlerde sürekliliği sağlamaktır. Ekibimizde bulunan isg profesyonelleri ile sağladığımız kaliteli hizmetlerimizle sektörde kalıcı olmayı hedefleyen bir kuruluş olmaktan gurur duyuyoruz.

Vizyon
Hizmet ağı kapsamında güvenilir ve her müşterisine ayrı kalitede hizmet sunan, insan kaynağına önem veren, sürekli fark ve değer katarak rakiplerinin örnek aldığı ve her zaman daha iyi hedefler koyan saygın, piyasa değeri yüksek, lider ortak sağlık güvenlik birimi olmaktır.
Misyon
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak hızlı, kaliteli, en uygun çözümler sunan geniş hizmet yelpazesini müşterilerine en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olarak müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini her şeyden üstte tutan ortak sağlık güvenlik birimi olmaktır.

İşyerinizdeki iş sağlığı ve güvenliği önlemleri,

HAYATA NASIL BAKTIĞINIZI ANLATIR...
0

Mutlu Müşteri

0

Risk Değerlendirmesi

0

Acil Durum Planı

0

Eğitim Katılım Belgesi

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Görüşmeyi Başlat
Canlı Destek
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?